Olvassa hírlevelünk!

Iratkozzon fel hírfolyamunkra

Ha új hír kerül fel az oldalra, a hírfolyam segítségével értesítjük róla, így nem kell minden nap feleslegesen felkeresnie a honlapot.

Beiratkozás a 2017/2018. tanév első évfolyamára

2017.03.23
A SÁI és AMI Dunaszekcsői Tagiskolája felvételi körzete: Dunaszekcső.

Beiratkozás időpontja: 2017. április 20-án, csütörtökön 8-18 óra és 21-én pénteken 8-16 óra.

Beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:
- a gyermek nevére kiállított személyi azonosító igazolvány,
- a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány,
- az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás (óvodai szakvélemény, szakértői bizottság szakértői véleménye)
- nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről,
- nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására vonatkozóan,
- nyilatkozat a nemzetiségi iskolai nevelés-oktatásban való részvételről,
- nyilatkozat az etika / hit- és erkölcstan oktatásról,
- okmányiroda által kiállított NEK adatlap diákigazolvány igényléshez.

Ákos Jánosné vers- és prózamondó verseny eredménye

2017.03.06
Alsó tagozat vers
1. Bicskei Melissza 1.o. (Dunaszekcső)
    Millich Marcell 4.o. (Somberek)
2. Kempf Ármin 4.o. (Somberek)
    Sárközi Mirella 3.o. (Dunaszekcső)
3. Treutz Tímea 2.o. (Dunaszekcső)
    Vörös Balázs 3.o. (Dunaszekcső)

Alsó tagozat próza
1. Salamon Csanád 4.o. (Dunaszekcső)

Felső tagozat vers
1. Hegedűs Mihály 7.o. (Dunaszekcső)
2. Balogh András 7.o. (Dunaszekcső)
    Réder Máté 5.o. (Somberek)
3. Bihercz Petra 5.o. (Dunaszekcső)
    Vincze Dominik 8.o. (Somberek)

Felső tagozat próza
1. Aranyi Gabriella 8.o. (Dunaszekcső)
    Leopold Adrienn 7.o. (Somberek)

Hit- és erkölcstan oktatással kapcsolatos tájékoztatás

2017.03.01
Értesítjük a Szülőket, hogy a Dokumentumok közé felkerült a Pécsi Egyházmegye szülők részére készített tájékoztatója a hit- és erkölcstan oktatásról.
Felhívjuk a szülők figyelmét, hogy abban az esetben, ha változtatni akar azon, hogy gyermeke erkölcstant vagy hit- és erkölcstant tanul-e, vagy felekezetet változtatna, akkor azt május 20-ig jelezheti az iskola titkárságán.

Asztalitenisz megyei diákolimpia eredmények

2016.12.05
Az idei évben ismét büszkék lehetünk tanulóinkra, akik a megyei diákolimpián asztaliteniszben szinte taroltak. A kiírt 8 kategóriából 4 kategóriát megnyertek, és ők képviselhetik Baranya megyét az országos döntőn.
Eredményeink részletesen:
I.-II. korcsoport lány csapat: 1. helyezés (Bihercz Petra, Hetényi Hédi, Bicskei Alexa)
I.-II. korcsoport fiú csapat: 3. helyezés (Mózes Máté, Hetényi Kristóf, Halász Martin)
I.-II. korcsoport lány egyéni: 1. helyezés - Bihercz Petra
                                               3. helyezés - Hetényi Hédi
I.-II. korcsoport fiú egyéni:   2. helyezés - Mózes Máté
III.-IV. korcsoport fiú csapat: 1. helyezés (Balogh András, Kolep Attila, Perjési Gyula)
III.-IV. korcsoport fiú egyéni: 1. helyezés - Kolep Attila

Gratulálunk a versenyzők és a felkészítőknek (Molnár Árpád, Mózes Gábor)!

Köszönet

2016.11.22
Ezúton szeretnénk köszönetet mondani mindenkinek, aki az elektronikai hulladékgyűjtés során segítséget nyújtott tanulóinknak. Köszönet illeti a tanulókat, szülőket és a falu lakosságát a sikeres gyűjtés lebonyolításáért. Reméljük a továbbiakban is számíthatunk a támogatásra, mellyel segítik tanulóinkat és az iskolát.

A tél veszélyei

2016.11.22
A dokumentumok menüpontban található a Mohácsi Rendőrkapitányság felhívása a tél veszélyeiről. Kérjük mindenki tartsa be az abban foglaltakat.

Elektronikai hulladékgyűjtés

2016.09.30
Iskolánkban hulladékgyűjtést szervezünk. Elsősorban elektronikai hulladékokat várunk, de ha papír-, fémhulladék halmozódott fel otthonában, azt is szívesen fogadjuk.
A gyűjtés időpontja: október 4-5. 14,30-17 óra és október 6. 14,30-15,30 óra.
Helyszín: az iskola melletti templomkert

Tisztelt Szülők!

2016.09.20
Az idei tanévben kiemelkedően sok segítséget kaptunk Önöktől a szüreti bál megrendezéséhez. Ezúton szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki valamilyen módon támogatott bennünket (tombolatárgyak és pénzadományok, sütemény és tortafelajánlás, szendvicskészítés, díszítés, a rendezvény során végzett munkájuk stb.).
A bálból származó jövedelmet tanulóink versenyeztetésére, jutalmazására, rendezvényeink anyagi támogatására fordítjuk.